Gönderen Konu: WIZARD COMBO A-512 W POMPALı YENİ TÜFEĞİM VİDEO EKLENDİ (B.UZUN)  (Okunma sayısı 6721 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent UZUN

• DostKoliK Üye
  • Yas: 35
  • SEVİYE = 55

Sezon kapanışına az bir zaman kala yıllardır kullanmak istediğim bir tür olan pompalı tüfeğe sonunda sahip oldum yine YABANAV tarafından imal edilen 51 slug + 71 mobilşok olarak imal ettiği çift namlu ve + seyyar dipçiğiyle birlikte satışa sunduğu bu tüfeğide çeşitli koşullarda deneyerek siz avcı arkadaşlarımla ustalarımla paylaşmaya çalışacağım

« Son Düzenleme: 19 Mart 2011, 12:09:20 Gönderen: Bülent UZUN »
ATEŞ EDEN SİLAH VURMUYORSA KUNDAĞIN ARKASINI AYARLATMAK ŞARTTIR

uzunbulent10@gmail.com 05442551132

AvkoliK & Avcınınyeri - Av videoları, av tüfekleri, av köpekleri, av fotoları

Çevrimiçi Veysel ALTINDAĞ

• GeneL Sorumlu
  • *
  • Yas: 28
  • SEVİYE = 451
Ynt: WIZARD COMBO A-512 W POMPALı YENİ TÜFEĞİM (B.UZUN)
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2011, 21:58:53 »
abi şimdiden hayırlı uğurlu olsun. bakalım bu tüfeğe ne türlü işkenceler yapacaksın :D

test videosunu merakla bekliyoruz abi

Veysel ALTINDAĞ 05384958809     1985

Çevrimdışı Berkin ARCAN

• aVKoLiK Üye
  • Yas: 33
  • SEVİYE = 0
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2011, 22:53:13 »
hayırlısı olsun bülent bey. bakalım bu model nasıl bişey deneyin yorumları görelim.

hatay/İZMİR 1981

Her şeyin yenisi, dostun eskisi makbuldür.

Çevrimdışı Nazmi ALKAN

• aVKoLiK Üye
  • Yas: 25
  • SEVİYE = 0
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2011, 23:02:55 »
Bülent abi wizart'ın silah tanıtımlarında,deneme atışlarında,testlerinde yeni yüz olarak seni görürsek kesinlikle şaşırmıcam bilesin :) hayırlı uğurlu olsun abim Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.Saygılar,

Çevrimdışı Yıldırım AKKAYA

• yıldırım akkaya
  • DostKoliK Üye
  • Yas: 29
  • SEVİYE = 0
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2011, 23:07:38 »
hayırlı olsun bülent abi bu silaha fazla işkence yapmazsın umarım :D videonu bekliyoruz

İyi köpek av yaptırır kötü köpek yol yaptırır al iyisini botların eskimesin

YILDIRIM AKKAYA/ESKİŞEHİR
                         Kiss_800@hotmail.com

Çevrimdışı Ömer BÜYÜKKURUTLU

• DostKoliK Üye
  • Yas: 33
  • SEVİYE = 1
« Yanıtla #5 : 27 Şubat 2011, 01:04:33 »
Pomplaı tüfeği av için yurt dışında kullanan çok ama burda hiç görmedim hayırlı olsun güle güle kullanın.

Ömer BÜYÜKKURUTLU kapadokyali_1981@hotmail.com

Osman KARATEPE

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2011, 07:15:56 »
Hayırlı olsun Bülent'im kazasız belasız bol bereketli avlarda kullan..Sonuçları bekliyoruz aslında bende 20 cal otomatik düşünüyorum yedek namlulu Yaban av ile bi görüşeyim bakalım..

Çevrimdışı Bülent UZUN

• DostKoliK Üye
  • SEVİYE = 55
« Yanıtla #7 : 27 Şubat 2011, 12:28:23 »
güzel yarımlarınız içinhepinize çok teşekkür ederim arkdaşlar WİZARD ı ilk aldığımda çok iddialıydı bende deneyip görmek istedim denediğim her anıda sizlerle paylaştım amacım reklam değildi sadece bu silahı sizlere tanıtmaktı farkındaysanız hiç montaj kullanılmamış bir çekimdir bu tüfekle ilgili bugün birkaç atış yaptım ancak hava şartları pek müsait olmadığı için çekim yapamadım ancak şunu söyleyebilirim yıldızlardan ördek almak mümkün bu tüfekle çok uzaktan geçen bir ördeğe atış yaptım normalde tüfek doğrlutmazdım ancak denemek istedim ve ördeği aşağı aldım sonra su üstündeki saçma dağılımına baktım oda çok güzel son olarak arkadaşım peş peşe havaya bişeyler attı o atışlarda çok başarılı tek sıkıntı otamatik gibi sanıyor bazen atşıtan sonra kurmayı unutuyorsun 51 namlunun saçma açması çok harika bıldırcında vazgeçilmez olacak zaten bu tüfeği almamdaki en önemli sebep geçit avlarında ördek ve slug namlu ile domuz için düşünüyordum ancak slug namlunun saçma dağılımını kar üzerinde görünce harika bir bıldırcın namlusu olduğunu farkettim fiyat olarak çok uygun bir tüfek inşallah görüntülerinide yakında çekip sizlerle paylaşacağım

Çevrimiçi Samet BEREKET

• Samet BEREKET
  • GeneL Sorumlu
  • *
  • SEVİYE = 12
« Yanıtla #8 : 27 Şubat 2011, 18:19:05 »
selam bülent abi hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız avlar hatırlarsan bende wizard almıştım şimdi çok memnunum yaban av ve sana sonsuz teşekkür ederim tekrar hayırlı olsun..

SAMET BEREKET  SAMSUN/BAFRA

Çevrimdışı Bülent UZUN

• DostKoliK Üye
  • SEVİYE = 55
« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2011, 18:56:39 »

selam bülent abi hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız avlar hatırlarsan bende wizard almıştım şimdi çok memnunum yaban av ve sana sonsuz teşekkür ederim tekrar hayırlı olsun..

Ben teşekkür ederim nedemek bizim maksadımız Türk avcısının en kaliteli avları yapmasıdır arkadaşlarımızın kaliteli avlar yapması için için ufak da olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bize

çetin ekren

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2011, 23:42:33 »
tabi bu tür alışverişlerde AVKOLİK olarak sitenin katkısını unutmamak lazım..
burda açılan konular ve tıklanmalar wizardın tanınmasında en büyük etken..

Çevrimdışı Bülent UZUN

• DostKoliK Üye
  • SEVİYE = 55
« Yanıtla #11 : 28 Şubat 2011, 06:59:48 »

tabi bu tür alışverişlerde AVKOLİK olarak sitenin katkısını unutmamak lazım..
burda açılan konular ve tıklanmalar wizardın tanınmasında en büyük etken..

usta haklı bukadar büyük bir camiaya AVKOLİK sayesinde ulaşılıyır AVKOLİK'e teşekkürler

Çevrimdışı Fevzi DURSUN

• DostKoliK Üye
  • Yas: 43
  • SEVİYE = 304
  • Tavşanı Tazı Tutar, Çalımı Avcı Atar
« Yanıtla #12 : 28 Şubat 2011, 09:10:27 »
hayırlı olsun bülent kullandıkça tüfeğin kalitesi hakkında  iyi kötü yorumlarını bekleriz selamlar

İZMİR/Buca  1971
fevzidursun_035@hotmail.com
0535 549 89 96

Recep DÖNMEZ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 28 Şubat 2011, 09:54:39 »
Hayırlı Olsun Bülent Kardeşim.
İnşallah memnun kalırsın bu tüfekten.Bu husustaki paylaşımlarını
dörtgözle bekliyoruz...

Çevrimiçi Samet BEREKET

• Samet BEREKET
  • GeneL Sorumlu
  • *
  • SEVİYE = 12
« Yanıtla #14 : 28 Şubat 2011, 20:53:15 »
Evet avkolik camiasının hakkını yememek lazım av kolik olmasaydı ne bu tüfek hakkında bu kadar bilgi edinebilirdik nede burda tanıştığımız dostlarımızla abilerimizle tanışabilirdik avkolik' ve tüm avkolik camiasına teşekkürler

SAMET BEREKET  SAMSUN/BAFRA

Hüseyin ORHAN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : 01 Mart 2011, 19:58:29 »
hayırlı uğurlu olsun Allah (c.c.) kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Çevrimdışı Ersin KASAP

• DostKoliK Üye
  • SEVİYE = 8
« Yanıtla #16 : 02 Mart 2011, 19:22:52 »
hayırlı olsun bülent yanlız keklik avında tüfeği kurmayı unutursan horoz bağıra bağıra gider

avcıyı avcı yapan önündeki poınterdir ersinkasap1979@hotmail.com 0534 317 01 83 www.pointerferma.com

Çevrimdışı Bülent UZUN

• DostKoliK Üye
  • SEVİYE = 55
« Yanıtla #17 : 02 Mart 2011, 19:38:31 »
Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim Ersin kardeşim ben muhtemelen ozamana kadar tüfeğe alışmış olurum yok olmazsam zaten otamatik var genelde bu tür avlarda otamatik tercihimdir ancak geçit avları ve bıldırcında bu tüfek çok işime yarıcak buna eminim Zaten otamatiklede bir sürü keklikten 1 veya 2 tane düşürdümmü kesinlikle 3 mermiyi atmam gerek yok av bitiyor hemen en azından bunda 1 vururuz 2 cisi bizi biraz daha oyalar

Çevrimdışı Can EMiR

• Yeni Üye
  • *
  • Yas: 40
  • SEVİYE = 7
    • Arch Linux Türkiye
Ben olay farklı bir konudan bakayım istiyorum. Erzurum´da av bayii açtığımızda bunun bayiliğini almayı düşündük (geçen ay´a kadar) bir gün dükkanda otururken bir müşteri geldi wizard almış, nasıldır vb. soru sordu, kullanmadığım için yorum yapmadım, ama klasik üzümlü silahı diye yorumladım. Ne kadar olur dedi 500-600 arası yapar dediğimde adam üstüme gülerek ben 300´e aldım hemde yerinden.

Bir üreticinin tüketiciye yönelik satış yapması ticari ahlaka sığmayan bir olay gözü ile bakıyorum, iyiki de bayiliğini almamışız :) diye şükrettim.

Ad Soyad : Emir Can
Msn : emireis@msn.com

İBRAHİM AKKAYA

• Ziyaretçi
Ben olay farklı bir konudan bakayım istiyorum. Erzurum´da av bayii açtığımızda bunun bayiliğini almayı düşündük (geçen ay´a kadar) bir gün dükkanda otururken bir müşteri geldi wizard almış, nasıldır vb. soru sordu, kullanmadığım için yorum yapmadım, ama klasik üzümlü silahı diye yorumladım. Ne kadar olur dedi 500-600 arası yapar dediğimde adam üstüme gülerek ben 300´e aldım hemde yerinden.

Bir üreticinin tüketiciye yönelik satış yapması ticari ahlaka sığmayan bir olay gözü ile bakıyorum, iyiki de bayiliğini almamışız :) diye şükrettim.

Can Kardeşim Aramıza Hoşgeldin  Yeni Üyelerimizdensin Bu Konu Eski ama yinede yazayım dedim.
WİZARD ARMUSA Nın Manisa Gölmarmara Bayisi Biziz Fiatlar 450 -900 arası Satış Müdürü Tanıtımı Yapan Bülent UZUN Arkadaşımdır Daha Önçe Erzurumda Çalışıyordu TSK de.Çetin EKREN İyi tanır
Tek Satışları yok Aynı Yere İki Bayilik Vermiyorlar İnternette Bazı Bayiler Satıyor bvirisi 700 Satarken Diğeri 550 Reklam Dahi Yapamıyor Bak Bülent UZUN nunTel var ulaşamasan Beni ara Selamlar.

« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2012, 20:56:57 Gönderen: İBRAHİM AKKAYA »

Çevrimdışı Can EMiR

• Yeni Üye
  • *
  • Yas: 40
  • SEVİYE = 7
    • Arch Linux Türkiye
Hoşbulduk İbrahim abi.

Konyadan üretim yerinden o silahı 350 TL ye aldığını söyledi müşterim, 300 TL değil 350 TL. Bunu direk üretici satmış abicim.

Saygılarımla

Ad Soyad : Emir Can
Msn : emireis@msn.com

Çevrimiçi Burhan KESKİN

• aVKoLiK YÖNETİCİ
  • *
  • Yas: 48
  • SEVİYE = 452
  • (Çulluk Avcısı)
Bülent kardeşim hayırlı uğurlu olsun!! güzel bir tüfek sayende  teknolojinin yeniliklerini görüyoruz eline sağlık!

dadak_e

• Ziyaretçi
can bey ne edrse fabrika kendine eder

Çevrimdışı Bülent UZUN

• DostKoliK Üye
  • SEVİYE = 55
Canbey yanlış hatırlamıyorsam  size bayilik vermek için ben gelmiştim ve ruhsatınız henüz çıkmadığı içinde benden bayilikiçin biraz daa vaktinizin olduğunu söylemiştiniz  sonrasında birde telefon konuşmasıyla fiyet ve liste göndermiştim neticede bayiliği almadınız ve hala şuan erzurumda bir bayim yok.
Öte yandan bizim üretimimiz olan malın fabrika çıkışı bile o söylediğiniz fiyatın üstündeyken ve ben size bunu liste olarak vermişken bu müşterinin size söylediği fiyatın doğruluğuna inanmanız beni üzdü doğrusu bayi olmayan illere tanıtım amaçlı tüfek gönderilmiş olabilir ama satış derseniz o konuda kesinlikle duracaksınız bayi olan illerde sorabilirsiniz fabrikaya ulaşan müşteriler bile direk bayiye yönlendirilir çinki şahıs birdefa tüfek alır bayi herzaman siz olsanız firma olarak aynı karla şahsa tüfek verirmisiniz bayiniz varken !

Çevrimdışı Ömer ÇELİKOĞLU

• Ömer ÇELİKOĞLU
  • Yeni Üye
  • *
  • Yas: 25
  • SEVİYE = 2
  • Dadaş/Erzurum
Ben  wizardın süpervision modelini  alalı  2 gün  oldu.Açıkçası bu kadarını beklemiyordum..24 gr fişeklerden 50 gr tam magnum  fişeklere  kadar  atışlar  yaptım,tüfeğimi denedim.Çok şükür  hiçbir problem çıkmadı.Full şok la uzak mesafedeki  tenekeyi kalbura çevirdim   (sterling 7 numara 34 gr fişekle)...wizard a  emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Kalitenin emekle  ustalıkla  birleşimi ile  ortaya  çıkan mükemmel  bir  tüfek  olmuş.  Teşekkürler Bülent UZUN Teşekkürler yaban av..

Ömer ÇELİKOĞLU
0537 512 41 40

AvkoliK & Avcınınyeri - Av videoları, av tüfekleri, av köpekleri, av fotoları

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.

Not: Bu konu bir moderatör tarafından onaylanmadan görüntülenmeyecektir.
Kullanıcı Adı: E-Posta:
Doğrulama:
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz
Harfleri dinle / Farklı bir resim göster
Resimde gördüğünüz harfleri giriniz:
5+2 (cevap rakamla : 7):